ZEGA ÜSTÜN ZEKALILAR EĞİTİM PROGRAMI

Üstün

zekâlı öğrenciler zihinsel, akademik, duygusal ve kişisel özellikleri bakımından diğer çocuklardan farklı oldukları için daha farklı öğrenme ihtiyaçlarına sahiptir. Bu alanlarda doğru eğitim alamamaları okul başarısı, zihinsel, akademik, sosyal ve kişisel gelişimlerinde büyük sorunlar oluşmasına sebep olur.

ZEGA ÜSTÜN YETENEKLİLER EĞİTİM PROGRAMLARI

ile üstün zekâlı öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere üstün zekâlı/yetenekli öğrencilere aşağıdaki becerileri kazandırmak üzere eğitim verir.

— Üst Düzey Zihinsel Becerilerimage001

◦ Problem Çözme
◦ Karar verme
◦ Eleştirel Düşünme
◦ Yaratıcı Düşünme
◦ Sorgulama (Sokratik Düşünme)
◦ Hayali ve Metaforik Düşünme

— Akademik Beceriler

◦ Öğrenmeyi Öğrenme
◦ Proje Geliştirme
◦ Araştırma Teknikleri
◦ Disiplinler arası tematik öğretim
◦ Dil becerileri

ÜLKEMİN< GELECEĞİNDE SÖZ SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM!
image002
Sosyal Beceriler
◦ İletişim
◦ Grupla çalışma
◦ Liderlik
Kişisel Beceriler
◦ Karakter Eğitimi
◦ Estetik Eğitimi
◦ Liderlik Eğitimi
◦ Mesleki Gelişim Ve Kariyer Planlaması
ZEGA üstün zekâlı/yetenekli öğrencileri zihinsel gelişim özelliklerine uygun şekilde gruplandırıldığı her bir öğrencinin özelliklerine uygun 10 öğrencilik gruplarla eğitime başlar. Eğitimin ilerleyen aşamalarında özellikleri itibari ile farklılaşan öğrencilerin eğitimleri özel gruplarda devam eder.
Eğitimler yukarıda belirtilen becerilerin kazandırılması için özel olarak tasarlanmış yaratıcı düşünme, sanat, mucitler, matematik ve mantık oyunları, akıl oyunları, bilim, öğrenme ve robot atölyelerinde yürütülür.
ÇOCUĞUNUZUN ÖZELLİKLERİNE GÖRE EĞİTİM PROGRAMLARI KONUSUNDA BİLGİ ALMAK ÜZERE SİZLERİ ZEGA’YA BEKLİYORUZ.

 

En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.